
Speeltuin bij Gestrand
De fantastische natuurlijke speeltuin op Camping de Lakens is gemaakt van hergebruikte bouwmaterialen
Een speeltuin waar wij enórm fan van zijn is die van Restaurant Gestand op camping de Lakens in Bloemendaal. Zowel restaurant als speeltuin zijn ook toegankelijk voor mensen die niet op de camping logeren!
De kinderen kunnen hier heerlijk spelen in het zand en met water. Ook klimmen en glijden behoort tot de mogelijkheden met de 20 meter lange glijbaan. Voor alle leeftijden is er een uitdaging in de gave speeltuin. De ouders kijken vanaf de enorme veranda van restaurant Gestrand uit over hun spelende kroost.
Bij restaurant Gestrand wordt er gekookt met streekproducten en het eten is er goed en lekker. In de weekenden kun je er terecht voor een ontbijt, lunch, een heerlijke borrel en natuurlijk een lekker diner. Tijdens de lunch kun je genieten van de specialiteiten van het huis; de hamburgers (ook vegetarisch) en de bijzondere pizza’s.
Van woensdag tot en met zondag kan er naast lunch ook ’s avonds lekker a la carte gegeten worden.
Kom je alleen gebruik maken van de speeltuin? De ‘Stay&Go’ is vanaf 12.00 uur geopend voor een lekker ijsje, smoothie en snack!
Handig om te weten;Als je met de auto komt is het eerste uur gratis, wil je langer blijven dan kun je bij de receptie een dagkaart kopen voor €8. In het hoogseizoen is de parkeerplaats wel vaak vol. Rijd dan door naar de parkeerplaats langs de boulevard van Bloemendaal of kom voor de zekerheid lekker op de fiets!
Klik voor meer informatie door via de roze website button!
Ieder maand de leukste uittips ontvangen voor kids in Haarlem en omgeving? Schrijf je nu in voor de gratis Kidsproof nieuwsbrief!
Restaurant Gestrand
Zeeweg 60
2051 EC Bloemendaal aan zee
Prijs
Parkeren is het eerste uur gratis, daarna €8 voor de hele dag (kaart kopen bij de receptie)Toon op kaart
Meer inspiratie


Sportsupport vakantie-activiteiten
Van voetbaltoernooi tot meidendag én Koningsspelen; elke dag in de vakantie iets leuks voor kids!
Meivakantie in het LAM
Deze vakantie kun je met emojis kunstwerken kraken in het LAM museum op de Keukenhof!
Toffe films bij Kinepolis
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Haarlem en geniet van superleuke filmsBlogs & inspiratie
Alle blogs
Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland