
Natuurpad Park Schoonenberg
In het Velsense park Schoonenberg heeft het Pieter Vermeulen Museum een leuke tocht voor je uitgezet!
Naast het Pieter Vermeulen museum ligt park Schoonenberg. Hier heeft het museum een leuk natuurpad uitgezet!
Natuurtasjes
Bij de balie van het museum zijn natuurpad-tasjes te huur waarmee kinderen onder begeleiding van meegekomen (groot)ouders of leerkrachten/begeleiders op speelse wijze kennis kunnen maken met de natuur in de omgeving van het museum.
In de natuurpad-tasjes vind je o.a. vogelzoekkaarten, verrekijkers, loeppotjes en nog meer materialen die gebruikt kunnen worden om het boekje met de opdrachten over bomen, vogels en struiken rondom de vijver te beantwoorden.
Leerzame wandeling voor kinderen
De rondwandeling duurt ongeveer een uur en de opdrachten zijn geschikt voor de basisschoolleerlingen vanaf 5 jaar. Met kleuters kan de wandeling ook gedaan kunnen worden maar dan zou de wandeling eventueel wat kunnen worden ingekort.
Combineer je wandeling met een bezoek aan het museum; super Kidsproof!
Klik via de roze button door naar de website.
Pieter Vermeulen Museum
Driehuizerkerkweg 34D
1985 EL Driehuis
Openingstijden
Woensdag, vrijdag, zondag 13.00- 17.00 uurIn de zomervakantie ook dinsdag en donderdag geopend
Prijs
€5 per tasjeToon op kaart
Meer inspiratie


Klimpark 21
Het avontuurlijke klimpark in Nieuw-Vennep waar je je grenzen verlegt!
Sportsupport vakantie-activiteiten
Van voetbaltoernooi tot meidendag én waterpret; elke dag in de vakantie iets leuks voor kids!
Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland
5x Dáárom naar Boerderij Zorgvrij!
Bij deze boerderij in Spaarnwoude Park beleef je van alles! Het is de plek waar kinderen 'leren' moeiteloos combineren met spelen en plezier hebben. Dít is waarom wij vinden dat elk kind een keer bij Boerderij Zorgvrij geweest moet zijn!
Gratis of goedkope uitjes in de zomervakantie
Zes weken lang leuke dingen doen kan nogal in de papieren lopen. Gelukkig zijn er ook heel veel leuke gratis of goedkope dingen te doen!