Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wado Ryu Karate 10+

Leer je eigen krachten kennen en oefen verschillende vecht/verdedigingshoudingen!

Tijdens de trainingen gaat het er vooral om wat het kind goed kan. De positieve benadering in en tijdens de trainingen staan centraal in de lessen. Door deze manier van lesgeven en door deze specifieke karate stijl (Wado Ryu Karate) is het mogelijk om deze kinderen steviger in hun schoenen te laten staan. Karate is dan ook eigenlijk niet alleen een sport maar een “way of life!!”

Vanaf 10 jaar kan er bij ons getraind worden. Voor deze leeftijdscategorie is het een bijzondere goede sport voor de motorische en cognitieve ontwikkeling. Tijdens de trainingen wordt er eigenlijk altijd met partner getraind, dit houdt in dat kinderen al “vechtend” leren rekening met elkaar te houden.

Locatie: IJmuiden Kennemerzaal: Moerbergplantsoen
Wanneer: Dinsdag 19.00-20.00 uur Wado Ryu Karate 10/18

Kijk voor meer informatie op de website via de roze button!

Andere sportvereniging, knutselclubje en muzieklessen vind je bij Clubjes op onze website!

R.K.G.V. Velsen

Openingstijden Dinsdag 19.00-20.00 uur Wado Ryu Karate 10/18

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

Zwemmen in en rond Haarlem

Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.

Weekendtips: eropuit met kids in Haarlem!

Wat doen jullie dit weekend met de kinderen? Kies een van deze leuke binnen-uitjes, buiten-activiteiten voor een gezellige zaterdag of zondag in Haarlem!

Vaderdag knutsels

Op sommige scholen wordt niet meer geknutseld voor moeder- of vaderdag. Dus; zelf aan de slag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief