Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bowling Vereniging Haarlemmerliede

Bij Bowling Vereniging Haarlemmerliede ontwikkel je eigen stijl in het bowlen!

Wanneer je begint met bowlen bij BV Haarlemmerliede krijg je eerst de basistechnieken. Daarna ontwikkel je eigen stijl in bowlen en krijg je hierin aanwijzingen van de trainers. Naast de trainingen zijn er ook leuke toernooien om aan mee te doen.

Ben je nieuwsgierig geworden en wil je een keer komen kijken of een proefles volgen? Dan ben je van harte welkom! Schoenen en bowlingballen leen je bij de vereniging. Wil je niet meteen lid worden en wel vaker een keer mee komen gooien? Koop dan een strippenkaart.

Kijk voor meer informatie op de website via de roze button!

Andere leuke sporten vind je natuurlijk op onze website!

Bowling Vereniging Haarlemmerliede

Haarlemmerstraatweg 183

2065 AE Haarlemmerliede

Prijs Zie de website.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Stal de Naaldenhof

Ponystappen, paardrijles, kinderfeestjes en meer op een prachtige plek aan de duinen!

Kids Bak Workshop

Kids aan de Bak! Koekjes, Cakejes, Merengues; bij BakingTime leren de kids het te maken!

Skeeleren

Kinderen leren bij Kras Sport de essentiële basisvaardigheden van het skeeleren

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Haarlem

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag 2026 in en om Haarlem

Koningsdag in Haarlem is altijd een groots oranjefeest! Een overzicht van de leukste feest-plekken voor kids in Haarlem en  omgeving!

28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief