Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aikido in Haarlem Noord

Leer deze Japanse vechtsport, lekker trainen maar ook mentaal bezig zijn. 10+

Aikido is een relatief jonge Japanse vechtsport, in de 20e eeuw door Morihei Ueshiba (1883-1969) ontwikkeld vanuit diverse andere krijgskunsten. 

Aikido kenmerkt zich door haar ronde en dynamische bewegingen, het dragen van hakama’s en het gebruik van traditionele Japanse wapens als de Jo, Boken en Tanto.

‘Ai’ in het woord Aikido is Japans voor harmonie en dit staat centraal in iedere les. Door de harmonieuze basis van Aikido kent Aikido geen competitie-element. Op deze manier kan iedereen op zijn eigen niveau aan een les deelnemen.

Tijdens de jeugdlessen wordt met name geoefend op:

  • Rek – en strekoefeningen voor lenigheid en soeplesse.
  • Rollen, vallen en daarnaast motorische oefeningen.
  • Leren de aanval van de tegenstander om te buigen zonder gebruik van geweld.
  • Leren omgaan met druk door het oefenen van een eigen stabiele basishouding.

Aikido lessen zijn geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar, of jonger in overleg met de ouders.

Gebruik de roze button om naar de website van 023Aikido te gaan.

023Aikido

Gijsbrecht van Aemstelstraat 118

2026 VJ Haarlem

Openingstijden Zie website voor lesrooster
Prijs Gratis proefles, daarna vanaf €25 per maand
Mail direct

Mail direct naar 023Aikido

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste vakantiekampen 2025!

Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,

Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief