Boshut t Panneland
Heerlijke plek voor een warme choco na een wandeling door de Amsterdamse Waterleidingduinen!
’t Panneland is al jaren een van de meest geliefde plekken aan de rand van de duinen. De locatie is uniek en de sfeer bijzonder.
Wat is er lekkerder dan na een flinke wandeling in de Amsterdamse Waterleidingduinen, een 3600 ha groot natuurgebied, een drankje te drinken bij de open haard?
’t Panneland is echter geen restaurant, dus verwacht naast pannenkoeken en een kleine kaart geen culinaire toverkunst!
Met mooi weer kan je lekker buiten op het terras zitten en is er voor de kinderen een fijne speeltuin.
Boshut t Panneland
Vogelenzangseduinweg 4
2114 AS Vogelenzang
Openingstijden
Woensdag t/m maandag van 10.00 tot 20.00 uur.Woensdag van 20-22 uur oefenen de hoornblazers dus kun je nog terecht voor een drankje
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Déze familievoorstellingen raden wij aan – Te zien in theaters in Haarlem e.o.
Laat je verrassen door theater vol fantasie, muziek en verhalen om samen van te genieten! Veel plezier in het theater!
10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem
Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!
De Nationale Voorleesdagen bij De Bibliotheek Zuid-Kennemerland
Nationale Voorleesdagen 2026: Voorlezen & activiteiten met kids in Haarlem