Strandpaviljoen Plazand
Een dagje strand met de kinderen? Kom naar Plazand! Geniet in een prachtige omgeving van zon en zee!
Heerlijk plekje voor ouders, maar ook voor de kleinste gasten!
Op de kaart staan een aantal kindergerechtjes en op mooie dagen staat er een glijbaan en een schommel buiten.
Tijdens het eten krijgen kinderen een kleurplaat.
Meer info vind je op de website!
Plazand Strandpaviljoen
Boulevard de Favauge 17
2042 TV Zandvoort
Openingstijden
Van februari t/m oktober 7 dagen per week geopend van 10.30 - 22 uurPrijs
Tomatensoep € 3,75 Tosti € 2,50 Boterham € 1,50 Pasta € 5,50 Kipnuggets € 5,50
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
Zwemmen in en rond Haarlem
Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en echte zwemparadijzen.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.