Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kraantje Lek

Onderaan de duinen in Overveen vind je familierestaurant Kraantje Lek. Fijne plek in prachtig gebied!

Aan de voet van het steile duin De Blinkert vind je restaurant Kraantje Lek. Hier kun je in Oudhollandse sferen lunchen, pannenkoeken eten en dineren met het hele gezin. Sinds 1542 zijn de witte herberg en de holle boom een begrip in de regio. In 2020 is het oude Kraantje Lek helemaal opgefrist, gerenoveerd en in een moderner jasje gestoken met een nieuw interieur, terras en eigen menukaart.

Pannenkoekenhuis in de duinen

Kraantje Lek is een heerlijke plek om uit te rusten van een wandeling door landgoed Middenduin, Landgoed Elswout of Landgoed Koningshof. Kinderstoelen en kleurplaten zijn aanwezig.

Natuurlijke speeltuin bij Kraantje Lek

Kraantje Lek heeft ook de supertoffe speeltuin een make-over gegeven in 2020, jij kunt dus lekker even natafelen terwijl je kind lekker buiten speelt!

Winterlodge

Het Tuighuis, dat naast de speeltuin ligt, heeft een warme metamorfose ondergaan. Een knusse open haard, comfortabele leren banken, sfeervolle schapenvachten…het voelt alsof je op skivakantie bent, maar dan gewoon in Overveen!
Kom onder genot van een drankje en winterse gerechten ontspannen bij de open haard, terwijl de kinderen lekker buiten spelen! Vanaf de herfstvakantie 2024 is Kraantje Lek Winterlodge zeven dagen per week geopend vanaf 09:00 uur voor ontbijt, lunch, borrel en diner. Keuken open vanaf 10:30 uur. 

De ruimte is te huren voor verjaardagen en er zijn verschillende mogelijkheden om een kinderfeestje te vieren bij Kraantje Lek.

Lees meer en reserveer op de website, klik door met de roze button!

 

Kraantje Lek

Duinlustweg 22

2051 AB Overveen

Openingstijden Dagelijks van 10.00- 22.00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zo krijg je je kids mee naar buiten!

Hoe krijg je jouw kind mee naar buiten? Is jouw kind net als mijn zoon: niet achter dat scherm vandaan te krijgen, maar eenmaal buiten dól-enthousiast? Deze trucs gebruik ik om hem mee naar buiten te krijgen, óók in de herfst en winter!

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief