
MAN || CO: Op een onbewoond
Caprera en de Schuur nemen je mee op ontdekkingsreis met 3 dansers (6+)
Met Op een onbewoond brengt danscollectief MAN || CO een ode aan de verlegen, enthousiaste, impulsieve, tactische of iets minder tactische innerlijke ontdekkingsreizigers. Een ontdekkingstocht vol zeker weten, immens twijfelen, lachen en ongemak. Want jezelf zijn, hoe doe je dat eigenlijk?
Energiek, theatraal en vol humor nemen drie dansers je mee op ontdekkingsreis door een kleurrijk landschap naar alle versies van jezelf.
Deze voorstelling is op 7 september 2025 te zien bij Caprera, klik door naar de website voor kaartjes
Openluchttheater Caprera
Hoge Duin en Daalseweg 2
2061 AG Bloemendaal
Toon op kaart
Meer inspiratie


Artwise Knutselzomerweken
Creatieve knutseldagen vol spelletjes, heel veel knutselen en een hoop gezelligheid bij Artwise
Hero Kidsrun
Een route van 1 km langs het Spaarne; leuk voor kinderen vanaf 4 jaar!
Middeleeuws Midzomerfestival
Een tijdreis voor het hele gezin: de middeleeuwen komen tot leven!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem
Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!
Zwemmen in en rond Haarlem
Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.
Weekendtips: eropuit met kids in Haarlem!
Wat doen jullie dit weekend met de kinderen? Kies een van deze leuke binnen-uitjes, buiten-activiteiten voor een gezellige zaterdag of zondag in Haarlem!