
Hero Kidsrun
Een route van 1 km langs het Spaarne; leuk voor kinderen vanaf 4 jaar!
Ga voor een snelle tijd OF gewoon voor de gezelligheid. De Hero KidsRun is een superleuk evenement voor alle kids vanaf 4 jaar!
Op vrijdag 20 juni klinkt het startschot van de Hero KidsRun. De run maakt deel uit van de Grachtenloop, een midzomer hardloopevenement in hartje Haarlem. Kinderen tussen de 4 en 12 jaar rennen de route van 1 km door de oude stad en langs het Spaarne en ontvangen uiteraard naast de eer een mooie medaille.
Ook het juichteam kan zijn of haar lol op met een goede DJ, terras en een schmink-team en knutseltafel op de Hero stand. Zin om mee te doen aan dit sportieve feestje? Schrijf je kind dan vandaag nog in voor een onvergetelijk evenement!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hero: Voor avonturiers!
Hero is niet alleen een van de goedkoopste kindercentra in de regio; ze zijn ook sponsor van hele leuke kids-activiteiten in Haarlem!
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,
7x Restaurants met terras en speelplek!
Zonnetje, cappuccinootje, kletsen met vriend(inn)en, kindertjes die lekker spelen én daar anderen niet teveel bij in de weg zitten; Kidsproof terrassen!