Beat the floor!
Interactieve pixelgame. Test je snelheid en coördinatie met veel lol!
Interactief gamen
Beat the Floor is een interactieve pixelgamevariant van The Floor is Lava. Er is 1 kamer waar je verschillende uitdagingen aangaat op het gebied van snelheid, uithoudingsvermogen, coördinatie en denkvermogen. Superleuk om als ouders samen met je kind te spelen of met een groep, bijvoorbeeld voor kinderfeestjes. Het is geschikt voor iedereen vanaf 6 jaar.
Indoor speelhal
In de zomer is de locatie een perfecte plek om even af te koelen, waarna je weer flink warm wordt als je het spel speelt. Als het regent of koud is sta je hier lekker warm en droog. Een uitje voor alle seizoenen!
Het spel vindt plaats in een eigen ruimte met drankjes en snacks die je voor een kleine bijdrage kan kopen.
Klik door naar de website om je uitje of kinderfeestje te boeken!
Tip: Ken je Play Kinetix al? Het allereerste actieve gamepark van Nederland met wel 9 kamers vol beweging, games en FUN!
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!
Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.
12x De leukste kinderfeestjes van dit moment!
Het hele jaar kijken kinderen er naar uit: hun verjaardag! Taart, slingers, visite... en een kinderfeestje! Een leuke middag met vriendjes en vriendinnetjes en heel veel lol. Geen zin in koekhappen in de tuin? Kies dan een van onderstaande, compleet verzorgde partijtjes!
Een nieuw schooljaar: dit hoort daarbij!
De leukste kinderfeestjes, naschoolse clubjes en nazomer-uitjes in en om Haarlem!