
Prinses Arabella de musical
Een kleurrijke familiemusical die je laat dansen!
In deze muzikale familievoorstelling brengen Dawn Collective, de Toneelmakerij en Theater De Krakeling de geliefde prinses uit de boeken van Mylo Freeman tot leven. Vol kleur, plezier en muziek.
Koninklijke les
Als haar ouders op staatsbezoek zijn, krijgt Arabella onverwacht koninklijke les. Haar oma Omi wil haar leren hoe je een echte koningin wordt – inclusief het zingen van het officiële volkslied. Maar Arabella heeft andere plannen: plezier maken, samen zingen met haar vriendinnen, en het liefst een compleet nieuw volkslied bedenken!
Met haar vriendinnen, prinsessen uit alle hoeken van de wereld, besluit Arabella het oude lied om te toveren tot iets nieuws. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Terwijl zij vol vuur haar droom volgt, botst ze met Omi, die als koningin geleerd heeft vast te houden aan tradities. Maar soms begint verandering bij een kind met een groot idee – en een nóg groter hart. Een voorstelling die je raakt, inspireert en laat dansen!
Klik voor meer info en tickets door naar de website van Stadsschouwburg Haarlem
Meer inspiratie


De kinderen van Frans Hals | Welkomstweekend
Met gratis toegang tot beide locaties & verschillende activiteiten voor het hele gezin
Super Quest Camp
Een heerlijke uitlaatklep voor de tomeloze energie van kids van 2,5 - 9 jaar bij The Little Gym
Bijzonder familieuitje op Solder
Ontdek het bijzondere grachtenhuis met een speurtocht, audiotour en andere familie-activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x Leuke uitjes met pubers in Haarlem
Pubers en tieners: vaak moeilijk te motiveren, maar o zo blij als je iets vindt dat écht leuk is! Gelukkig biedt Haarlem en omgeving verrassend veel originele en actieve uitjes voor gezinnen met grotere kinderen. Wij maakten een lijst vol stoere, sportieve en sociale activiteiten die zelfs de meest kritische puber kunnen bekoren.
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!