Sportvereniging KIS
Badmintonnen en vrij zwemmen voor kinderen met een beperking. Jullie zijn welkom bij Sportvereniging KIS!
Hou je van actie en een snelle sport. Maar ook een sport die ontzettend goed is voor je coördinatie en uithoudingsvermogen? Dan is para-badminton wellicht iets voor jou!
Parabadminton wordt gespeeld op een aangepast veld met iets aangepaste spelregels. Je krijgt les van twee professionele para-badmintonners. Je kunt recreatief badmintonnen of wedstrijden spelen.
Speciaal voor mensen met een beperking heeft sportvereniging KIS een zwemuur op de donderdagavond in het Sportfondsenbad. Bij dit zwemuur zijn er meerdere toezichthouders aanwezig. Deze vrijwilligers worden constant bijgeschoold in Basic Life Support (AED) en reddend zwemmen. Er is ook een badlift aanwezig.
Kom gerust een keer vrijblijvend meespelen.
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Geschikt voor
Lijstjes voor Haarlem
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in juni
In juni staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Prikkelarme ochtend nijntje museum
Geniet van een rustige ochtend met minder prikkels in het nijntje museum.
InterActing Zomerweek
Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autismeBlogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.