Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Zeewijk

Samen spelen en ontmoeten kan bij de toegankelijke speeltuin in Zeewijk!

In Zeewijk kan iedereen met of zonder handicap, van jong tot oud, heerlijk spelen! In 2024 zal de speeltuin super toegankelijk zijn. Houd de website in de gaten voor de openingsdag!

In de speelplek zullen nieuwe speelelementen komen en wordt de kleuterglijbaan aangepast. Op het terras komt een rolstolpicknicktafel, de verschoontafels worden verstevigd en krijgen een extra slot en de schelpenpaden worden aangevuld. Komt dat zien!

Het project wordt mede mogelijk gemaakt door de Nederlandse Stichting het Gehandicapte Kind.

Klik voor meer info over de speeltuin op de websitebutton!

Speeltuin Zeewijk Natuurlijk!

Dennekoplaan 96

1974 VC IJmuiden

Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Zeewijk Natuurlijk!

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Geschikt voor

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Verzetsmuseum Junior

Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden

Toegankelijke events in augustus

In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Toegankelijke events in juli

In juli staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Zomerpaleis Het Loo

Een zomer vol toegankelijke voorstellingen en rondleidingen bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen

Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras

Lekker koffie drinken of een taartje eten met het gezin of vrienden met kinderen? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Haarlem zijn daar ideaal voor!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief