Mama Vita
Een netwerk speciaal voor moeders van een kind met autisme.
Een kind opvoeden met autisme vraagt veel. Mama Vita is een ontmoetingsplek voor moeders van een kind met autisme die aan het onderzoeken zijn hoe zij hun kind(eren) zo goed mogelijk kunnen begeleiden bij hun ontwikkeling.
Mama Vita brengt moeders bij elkaar en biedt ondersteuning middels diverse activiteiten, bijeenkomsten en (kennis)programma’s.
Benieuwd? Voor meer informatie klik je op de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Haarlem
Toegankelijke inspiratie
Prikkelarme familieavond in het Rijksmuseum
Geniet van de kunst in het Rijksmuseum tijdens een prikkelarme openstelling!
Toegankelijke Kinderboekenweek
Passend Lezen maakt de Kinderboekenweek toegankelijk voor kinderen met een leesbeperking!
Toegankelijke events in oktober
In oktober staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Feest bij Bibliotheek Zuid-Kennemerland!
Ieder kind krijgt de kans om op z'n eigen manier te schitteren, bij de leuke gratis Kinderboekenweek-activiteiten in de bieb!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)