Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Totale uitverkoop (8+)

Een meeslepend theatergevecht tussen mensen en opdringerige boodschappen.

Wat begint als een doodnormale avond in een supermarkt, verandert al snel in een meeslepend gevecht tussen mensen en opdringerige boodschappen.

Over jeugdvoorstelling Totale Uitverkoop

In Totale Uitverkoop willen boodschappen zó graag gekocht worden, dat ze de klanten bijna bespringen! De rustige gangpaden veranderen langzaam in een spannende doolhof. Achter de frisdrankflessen gluren twee ogen mee bij elke stap die wordt gezet. En als het zachte gezoem van de koelingen verandert in gegrom, blijft er nog één vraag over: komt iedereen er zonder kleerscheuren vanaf?

Met weinig tekst, veel slapstick en filmische effecten laat Totale Uitverkoop je de gekte van onze doorgedraaide kooplust voelen. Deze absurde voorstelling laat je griezelen en lachen tegelijk.

22 Maart in de Schuur

De Schuur – Film

Lange Begijnestraat 9

2011 HH Haarlem

Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Doornroosje De Musical 4+

Beleef het sprookje van Doornroosje met deze betoverende muscial!

Workshop papier scheppen

Je gaat aan de slag met een schepraampje, water en papierpulp.

De Eindmusical (6+)

De hits van het Junior Songfestival verwerkt in een superleuk, herkenbaar verhaal

De Sibling Show (6+)

Een jazzy familievoorstelling over broers, zussen en alles daartussenin

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

Zo krijg je je kids mee naar buiten!

Hoe krijg je jouw kind mee naar buiten? Is jouw kind net als mijn zoon: niet achter dat scherm vandaan te krijgen, maar eenmaal buiten dól-enthousiast? Deze trucs gebruik ik om hem mee naar buiten te krijgen, óók in de herfst en winter!

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief