Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familie zomer zondagen | Flexibeler als het ware

Deze meeslepende roadtrip is losjes geïnspireerd op het beroemde verhaal van Odysseus (4+)

Jos en José willen naar huis fietsen maar belanden op een vreemde plek waar ze niet meer verder kunnen. Alles wat dit goed geprepareerde duo normaal goed kan regelen is hier anders en spannend. En dan al die kijkende ogen die voor hun neus zitten…

Hoe kun je verwachtingen loslaten en met verandering omgaan? Hoe flexibel ben je eigenlijk als alles anders is dan je had verwacht? Deze meeslepende roadtrip is losjes geïnspireerd op het beroemde verhaal van Odysseus en geschikt voor een avontuurlijk publiek vanaf 4 jaar.

Met gratis workshop
Na de voorstelling maken we in het bos onze eigen reis vol avonturen. Zonder dat we het door hebben spelen we met elkaar de sterren van de hemel.

Dit optreden vindt plaats in Klein Caprera. Dat is ons kleinschalige jeugdtheater met lage bankjes en picknicktafels, waar de kinderen dicht op het podium zitten en het extra goed kunnen zien!

In samenwerking met de Schuur organiseert Caprera de leukste, spannendste en meest ontroerende jeugdtheatervoorstellingen tijdens de Familie Zomer Zondagen. Na de voorstelling is er een gratis workshop in het thema van de voorstelling. Zo kunnen kinderen niet alleen genieten van een theatervoorstelling, maar ook lekker actief aan de slag! Klik door naar de website van Caprera voor het gehele programma en om kaartjes te bestellen.

6 September 2026

Openluchttheater Caprera

Hoge Duin en Daalseweg 2

2061 AG Bloemendaal

Prijs €13,50 voor kinderen tot en met 12 jaar en €16,50 voor volwassenen. Kinderen onder 1 jaar hoeven geen kaartje te kopen.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie in ARTIS

Ontdek deze vakantie de jonge dieren, het broedseizoen en nog veel meer door het hele park bij ARTIS

Hero Kinderfestival

Een feestelijke dag voor het hele gezin in het Haarlemse Florapark. Lees hier wat er te doen is!

KidsPark | Opblaasattracties

In de schoolvakantie staat de hal vol met gave opblaasattracties voor kids van 2-12 jaar!

Nationale Kinderherdenking 2026

Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap

Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!

28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief