Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ponykamp bij Stal de Naaldenhof

Stal de Naaldenhof organiseert in de mei - en zomervakantie een ponykamp op stal!

Is jouw kind dol op paarden? Dan zijn dit de allerleukste dagen in de mei- en of zomervakantie! Natuurlijk wordt er elke dag paardgereden en aan dressuur, voltige en spelletjes met en zonder het paard gedaan.

Ook kinderen met geen tot weinig rij-ervaring zijn welkom, het is dan wel handig om van te voren even een (paar) privélesjes te volgen. Dan kan je kind even sfeer proeven op stal en is het paardrijden niet helemaal onbekend.

Het is een dagkamp voor kinderen van 4-10 jaar en de kinderen slapen dus thuis. Tussen de middag krijgen de kinderen een verantwoorde en lekkere lunch.

Meikamp 2026:
Donderdag 30 april & vrijdag 1 mei

Zomerkamp 2026:
Maandag 6 juli t/m vrijdag 10 juli 2026
Maandag 3 augustus t/m vrijdag 7 augustus 2026
Maandag 10 augustus t/m vrijdag 14 augustus 2026

Wil jij je kind inschrijven voor dit kamp? Klik dan door naar de website of mail direct!

Stal de Naaldenhof

Openingstijden De kinderen zijn welkom van ’s ochtends 9:30 uur tot ’s middags 16:00 uur. 
Prijs Mei: Naaldenhof-ruiter €170 Niet-Naaldenhof ruiter €180 Zomer: Naaldenhof ruiter: €350 Niet Naaldenhof ruiter: €375
Mail direct

Mail direct naar Stal de Naaldenhof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap

Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief