Zomer wateractiviteiten bij Het Scheepvaartmuseum
Kom je de zomervakantie vieren bij Het Scheepvaartmuseum? Er is weer zoveel te doen!
Je hoeft je niet te vervelen deze zomer! Kom lekker bewegen, varen, lezen en tekenen in Het Scheepvaartmuseum. Zowel binnen als buiten is er deze zomer weer van alles te doen. Kom je ook?
Begin je dag ontspannen met wateryoga! Ga mee op een yogareis onder water: duik in een golf, wieg als een bootje en dans als zeewier. Kom daarna lezen, schrijven of tekenen over jouw thuis in de Inloopworkshop – Een zee vol verhalen.
Met de kijktocht ga je zelfstandig op pad door het museum en ontdek je verhalen en objecten die te maken hebben met havens, schepen en Amsterdam.
Bij Het Scheepvaartmuseum vinden ze dat iedereen zichzelf moet kunnen zijn. Daarbij maakt het niets uit waar je vandaan komt, hoe je je identificeert of op wie je verliefd bent. Dit vieren ze tijdens Queer & Pride Amsterdam, met diverse activiteiten.
Help jij mee om het water schoon te krijgen, kom op dinsdag, donderdag en zondag met een bootje plastic vissen met Plastic Whale (7+)
Ook het vaste familieprogramma is te doen in de vakantie!
Wil jij weten wie Michiel de Ruyter heeft vermoord? En Wat er allemaal te eten was aan boord van een VOC-schip? Je hoort het allemaal in de junior audiotour! Bij museumbeleving Duiker Doris kunnen alle kinderen van 2 tot 6 jaar kennismaken met liefde voor het water en de maritieme wereld. En de tentoonstelling Het Verhaal van de Walvis leert kinderen vanaf 6 jaar alles over het prachtige dier en waarom de walvisjacht moet worden tegengegaan.
Klik op de roze button voor meer informatie over het zomervakantieprogramma.
Het Scheepvaartmuseum
Kattenburgerplein 1
1018 KK Amsterdam
Openingstijden
Het museum is dagelijks geopend van 10.00 – 17.00 uur.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu tot 35% korting bij RCN vakantieparken!
Voordeliger weg in de zomervakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de zomervakantie en ontvang tot wel 35% korting!
De leukste speeltuinen van Haarlem e.o
Een bezoekje aan de speeltuin vindt toch elk kind leuk? Ken je alle speeltuinen in je eigen wijk al? Probeer dan eens deze speeltuinen in en om Haarlem!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).