Muziekmiddag bij Paviljoen Loef
Zing mee en maak muziek met percussie-instrumenten en boomwhackers!
In het Haarlemse recreatiegebied Schoteroog, aan de Mooie Nel, vind je Paviljoen Loef: een restaurant met een groot terras aan het water. Dé plek om even alles los te laten.
In de herfstvakantie kunnen kinderen elke dag:
Tussen 10:00 – 14:00 uur zich laten schminken en meedoen met verschillende knutselactiviteiten.
Van 16:00 – 18:00 uur onbeperkt pannenkoeken eten, gratis!
Muziek maken
Op 12 en 14 oktober komt bovendien singer-songwriter Joost Dobbe langs tussen 14.00 en 16.00 uur. Zing mee met zijn gitaar en maak muziek met percussie-instrumenten en boomwhackers. Er zijn drie sessies van een half uur.
Data:
- maandag 12 oktober 2026 Zet in mijn agenda
- woensdag 14 oktober 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
LEGO® Paradijs
De kerkzaal verandert vandaag in een waar LEGO PARADIJS voor kinderen van 5-13 jaar! (Ook prikkelarm)
Herfstvakantie in Teylers Museum
Ontdek de magie van wetenschap en werk mee aan een kei-lange knikkerbaan!
KidsPark | Opblaasattracties
In de schoolvakantie staat de hal vol met gave opblaasattracties voor kids van 2-12 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Maak van de Kinderboekenweek een compleet gezinsuitje!
Kinderboekwinkel De Vries Van Stockum is een echt Haarlems icoon. Met leuke activiteiten, winacties en het gezellige Le Petit Café. En boekentips!
Feest bij Bibliotheek Zuid-Kennemerland!
Ieder kind krijgt de kans om op z'n eigen manier te schitteren, bij de leuke gratis Kinderboekenweek-activiteiten in de bieb!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)