Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Kastanje diertjes

Gepubliceerd op 6 juni 2024

Rond deze tijd kun je de mooiste schatten vinden tijdens een wandeling in het bos, maar wat doe je er daarna mee?

Na een wandeling komen mijn kinderen altijd terug met jaszakken vol schatten uit het bos of park. Maar wat kun je er eigenlijk mee doen dan alleen ze te verzamelen? Na een tijdje liggen ze meestal bij ons te thuis verstoffen… zonde!  

De dochter van een Kidsproof collega maakte deze schattige herfstdiertjes van haar vondsten. Leuk en makkelijk om samen met je kinderen te maken.


Lief rupsje  Deze link opent in een nieuwe tab
Dit lieve rupsje eet gelukkig niet je plantjes op en is gemaakt van mooie grote kastanjes. Natuurlijk kun je dit diertje ook maken van eikels die van de bomen zijn gevallen.


Een beer of rendier van kastanjes  Deze link opent in een nieuwe tab
Zijn ze niet schattig? Dit beertje of rendier maak je op een echte herfstdag als je samen met je kids buiten hebt gewandeld om daarna te knutselen met natuurlijke materialen. Superleuk, en de meeste kinderen zijn er dol op!

Veel plezier!

Deze mooie herfstmaterialen werden in het bos gevonden tijdens het wandelen. De herfst is een geweldige tijd voor een fijne wandeling in het bos of op een landgoed, hier staan ze allemaal op een rij!  Deze link opent in een nieuwe tab

Lees ook:

Alle blogs

Van de Schuur, voor jou!

Of je nu komt met een dreumes op schoot of een puber naast je: bij de Schuur vinden jullie altijd iets waar jullie blij van worden. Nieuwsgierig naar wat er de komende maanden te zien is? Dit staat er voor kids en gezinnen op het programma!

De allerleukste lente- buitenuitjes met kinderen in Haarlem

Kidsproof wandelingen, speurtochten en natuuravonturen voor gezinnen

5x Dáárom naar Boerderij Zorgvrij!

Bij deze boerderij in Spaarnwoude Park beleef je van alles! Het is de plek waar kinderen 'leren' moeiteloos combineren met spelen en plezier hebben. Dít is waarom wij vinden dat elk kind een keer bij Boerderij Zorgvrij geweest moet zijn!

Pasen in en om Haarlem

Wat gaan jullie doen op Eerste en Tweede Paasdag met de kinderen in en om Haarlem? Wij noemen de leukste tips!

Favoriete uitjes & adressen

Bunkerdag 2026

2turvenhoog festival

Club Cantina

Paas Special | Ik heb ’n ei

Meer inspiratie

2turvenhoog festival

Hét theaterfestival voor de allerkleinsten op 6 en 7 april bij de Schuur en de Phil. in Haarlem.

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDL

Pasen bij Playground Haarlem

Heerlijk uitdagend spelen in deze bijzondere speeltuin in de Haarlemse Waarderpolder

Familiefilms bij Pathe Haarlem

Altijd een fijn uitje: lekker met een bak popcorn op een super-de-luxe relax-stoel!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief