Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Atletiek voor jeugd

Een atletiek vereniging waar deskundige trainers je helpen te komen waar je wilt zijn!

Atletiek en hardlopen doe je bij atletiekvereniging Suomi in Santpoort-Noord. Kom trainen en ontdek dat je sneller, verder hoger kan!

– Kinderen maken op speelse wijze kennis met alle onderdelen van de atletiek en ontdekken hun talenten tijdens de speelse wedstrijden
– Recreanten onderhouden op een heerlijk ontspannen manier hun conditie en lopen hard onder begeleiding van ervaren trainers.
– Prestatiegerichte hardlopers werken onder het toezicht van deskundige trainers aan hun ultieme doelstelling.

Lijk het het jou leuk om je aan te sluiten bij deze levendige vereniging? Bij AV Suomi gaat het om de passie voor hardlopen en atletiek — en om de mensen die deze passie delen. Van jong tot oud, bij deze vereniging is er een plek en uitdaging voor iedereen.

Kom een kijkje nemen bij deze leuke atletiekvereniging! Voor meer informatie en de kosten klik je verder met de roze (web)site button! 

Benieuwd naar andere sportverenigingen? Neem dan ook eens een kijkje bij onze clubjes! 

AV Suomi

Kerkpad 59

2071 CX Santpoort-Noord

Mail direct

Mail direct naar AV Suomi

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen

Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief