Stormvogels voetbal
Al meer dan 100 jaar dé voetbalvereniging van IJmuiden!
De Stormvogels hebben een rijke historie, met zelfs een periode in het betaald voetbal en ook een periode samen met Telstar. Nu zijn de Stormvogels weer gewoon de Stormvogels, een ambitieuze en gezellige voetbalclub met een mooie accomodatie op Sportpark Zeewijk in IJmuiden.
Al vanaf 3 jaar kunnen kids hier heerlijk komen voetballen op de woensdagmiddag! En dat maar voor een zeer vriendelijk prijsje, dus leuk om uit te proberen of voetbal inderdaad de sport is voor jouw Guppie/ Mini!
En heb je het naar je zin? Dan kun je hier blijven voetballen zo lang je wilt… tot aan de senioren!
IJ.V.V. Stormvogels
Zuiderkruisstraat 72
1973 XM IJmuiden
Prijs
Kinderen van 3 jaar betalen slechts €15 per seizoen, vraag info voor overige tarieven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem
Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap
Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!