Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stormvogels voetbal

Al meer dan 100 jaar dé voetbalvereniging van IJmuiden!

De Stormvogels hebben een rijke historie, met zelfs een periode in het betaald voetbal en ook een periode samen met Telstar. Nu zijn de Stormvogels weer gewoon de Stormvogels, een ambitieuze en gezellige voetbalclub met een mooie accomodatie op Sportpark Zeewijk in IJmuiden.

Al vanaf 3 jaar kunnen kids hier heerlijk komen voetballen op de woensdagmiddag! En dat maar voor een zeer vriendelijk prijsje, dus leuk om uit te proberen of voetbal inderdaad de sport is voor jouw Guppie/ Mini!

En heb je het naar je zin? Dan kun je hier blijven voetballen zo lang je wilt… tot aan de senioren!

IJ.V.V. Stormvogels

Zuiderkruisstraat 72

1973 XM IJmuiden

Prijs Kinderen van 3 jaar betalen slechts €15 per seizoen, vraag info voor overige tarieven
Mail direct

Mail direct naar IJ.V.V. Stormvogels

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen

Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!

Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!

Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief