Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Flamenco for kids!

Voel je een mooie Spaanse prinses of Stoere danser bij de Flamenco lessen van Miryam la Lucha!

Flamenco lessen zijn er al voor kinderen vanaf 6 jaar. Voor deze jongste leerlingen worden de lessen in de vorm van een sprookje gegoten.

De kinderen zullen door de eigen verbeelding te gebruiken zich allerlei elementen van de flamencodans aanleren, op een zo speels mogelijke wijze. Ze zullen op subtiele manier via fantasie en lichaamsbeweging de basistechnieken van de flamencodans eigen worden.

 

Voor kinderen vanaf 9 jaar zijn er aparte lessen. Het voetenwerk, (met lekker stampen) en het klappen van ritmes (palma’s) worden aangeleerd. 

Ook wordt gewerkt aan houding en postuur, de mooie armbewegingen, de zelfbewuste attitude en het zwieren van de rok, zo typerend voor de flamenco. Dit alles in een ontspannen sfeer van humor, expressie en fantasie. Uiteindelijk wordt gewerkt aan een hele dans, die op het einde van de cursus aan ouders en familie vertoond wordt.

Meer informatie en mogelijkheid tot aanmelden vind je op de website. Klik door via de roze button. 

Meer danslessen vind je in onze categorie clubjes!

Miryam la Lucha

Energieplein 2

2031 TC Haarlem

Openingstijden Kids v/a 6 jaar: zaterdag van 14.00- 14.45 uur
Kids v/a 9 jaar: zaterdag van 14.45- 15.45 uur
Prijs 10 lessen voor €70 (v/a 6 jaar) of €80 (v/a 9 jaar)
Mail direct

Mail direct naar Miryam la Lucha

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Opmaat Pianoles Haarlem

Speel de muziek die bij je past! Bij Opmaat kun je terecht voor les in verschillende stijlen

Gemeentelijke Muziekschool Bloemendaal

Dé plek voor muziekonderwijs voor iedereen van 4-100 jaar uit Bloemendaal en Haarlem e.o!

Twin Sport Wintersport Outlet Cruquius

Klaar voor de piste! Scoor je wintersport outfits bij de Wintersport Outlet in Cruquius!

Schaatsles bij Kras Sport

Schaatsles voor kinderen; wekelijkse lessen voor elk niveau!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Herfstvakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke activiteiten voor kinderen én uitjes voor het hele gezin, voor een onvergetelijke herfstvakantieweek

Shop met korting bij de Twin Sport Wintersport Outlet!

Fijn voor die kids die weer uit alle wintersportkleren gegroeid zijn. Kom shoppen bij de MegaStore van Twin Sport in Cruquius!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief