Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bunker Museum IJmuiden

Vet cool en interessant, dit openluchtmuseum waar je terug in de tijd gaat naar de Tweede Wereldoorlog

Wel 6 bunkers, reconstructies van loopgraven, een mini-duikboot en een diorama…

In dit openluchtmuseum ga je even terug in de tijd, toen Duitse soldaten in de Tweede Wereldoorlog schuilden in deze bunkers en loopgraven.

Vrijwilligers geven je graag een rondleiding op elke eerste en derde zondag van de maanden april t/m oktober.

Kinderrondleidingen 
Klik door naar de website om te zien wanneer er speciale kinderrondleidingen zijn!

Vergeet niet vooraf te reserveren!

Meer Kidsproof musea vind je in onze categorie ‘Eropuit’!

Bunker Museum IJmuiden

Badweg 38

1976 BZ IJmuiden

Prijs t/m 3 jaar & aanvullende minirondleiding gratis
4 t/m 12 jaar € 3 - aanvullende minirondleiding € 1
Volwassenen € 6 - aanvullende minirondleiding € 2
Veteranen met veteranenpas : gratis - aanvullende minirondleiding gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Playground Haarlem: Laatste weken!

Nog een paar weken: Heerlijk uitdagend spelen in deze bijzondere speeltuin in de Haarlemse Waarderpolder

Play Kinetix – Interactief gamepark!

Het allereerste actieve gamepark van Nederland met wel 9 kamers vol beweging, games en FUN! (én airco!)

Herfstvakantie in Wereldmuseum Amsterdam

Een vakantie vol activiteiten, verhalen en creatieve ontdekkingen met het hele gezin in Wereldmuseum!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Feest bij Bibliotheek Zuid-Kennemerland!

Ieder kind krijgt de kans om op z'n eigen manier te schitteren, bij de leuke gratis Kinderboekenweek-activiteiten in de bieb!

💨 De grote scheetshow, een kijkje in de toekomst en meer: tips voor september en oktober!

Najaar saai? Niets ervan! Er komt namelijk een fantastische periode aan vol toffe gezinsuitjes!

Maak van de Kinderboekenweek een compleet gezinsuitje!

Kinderboekwinkel De Vries Van Stockum is een echt Haarlems icoon. Met leuke activiteiten, winacties en het gezellige Le Petit Café. En boekentips!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!