IJmuider Zee/Havenmuseum
Speurtochten, escapespel en meer in het IJmuider Zee- en Havenmuseum
Het museum geeft een beeld van de historie van IJmuiden die begint bij het graven van het Noordzeekanaal rond 1870, de bouw van de pieren en de sluizen. Er zijn speciale expositiezalen over visserij, sleepvaart en off shore activiteiten. Leuk en informatief voor oud en jong.
Kinderen hoeven zich niet te vervelen in het Zee- en Havenmuseum in IJmuiden. Aan de hand van vier leuke speurtochten, van peuter tot tiener, lopen ze door het museum. Verder leren kinderen knopen leggen, kunnen ze hun hoofd steken in een duikerspak, kapitein spelen in een stuurhut en nog veel meer!
Voor kinderen (12+ met begeleiding) die wel een flinke uitdaging aankunnen is er het escapespel.
Het museum biedt geen apart programma voor kinderfeestjes, maar is in overleg bereid om ook buiten reguliere openingstijden de deuren te openen voor groepen kinderen die hun verjaardag in het museum willen vieren! Neem hiervoor vooraf even contact op, via de roze button kom je op de website!
IJmuider Stichting Zee- en Havenmuseum de Visserij
Havenkade 55
1973 AK IJmuiden
Openingstijden
Vrij- t/m zondag 13.00 - 17.00 uur - in juli en augustus woe- t/m zondag 13.00 - 17.00 uur - Alle andere schoolvakanties dinsdag tot en met zondag 13.00-17.00 uurPrijs
Volwassenen €7, kinderen 4 -12 jaar € 3,50 Voor verjaardagsfeestje komt er per groep €20 bij voor begeleidingToon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.
Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
Herfstvakantie in De Schuur: Theater & meer voor het hele gezin!
Een programma in de herfstvakantie: elke dag theater, film en interactieve avonturen voor kids
Herfstvakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Een vakantie vol activiteiten, verhalen en creatieve ontdekkingen met het hele gezin in Wereldmuseum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Feest bij Bibliotheek Zuid-Kennemerland!
Ieder kind krijgt de kans om op z'n eigen manier te schitteren, bij de leuke gratis Kinderboekenweek-activiteiten in de bieb!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!