IJmuider Zee/Havenmuseum
Speurtochten, escapespel en meer in het IJmuider Zee- en Havenmuseum
Het museum geeft een beeld van de historie van IJmuiden die begint bij het graven van het Noordzeekanaal rond 1870, de bouw van de pieren en de sluizen. Er zijn speciale expositiezalen over visserij, sleepvaart en off shore activiteiten. Leuk en informatief voor oud en jong.
Kinderen hoeven zich niet te vervelen in het Zee- en Havenmuseum in IJmuiden. Aan de hand van vier leuke speurtochten, van peuter tot tiener, lopen ze door het museum. Verder leren kinderen knopen leggen, kunnen ze hun hoofd steken in een duikerspak, kapitein spelen in een stuurhut en nog veel meer!
Voor kinderen (12+ met begeleiding) die wel een flinke uitdaging aankunnen is er het escapespel.
Het museum biedt geen apart programma voor kinderfeestjes, maar is in overleg bereid om ook buiten reguliere openingstijden de deuren te openen voor groepen kinderen die hun verjaardag in het museum willen vieren! Neem hiervoor vooraf even contact op, via de roze button kom je op de website!
IJmuider Stichting Zee- en Havenmuseum de Visserij
Havenkade 55
1973 AK IJmuiden
Openingstijden
Vrij- t/m zondag 13.00 - 17.00 uur - in juli en augustus woe- t/m zondag 13.00 - 17.00 uur - Alle andere schoolvakanties dinsdag tot en met zondag 13.00-17.00 uurPrijs
Volwassenen €7, kinderen 4 -12 jaar € 3,50 Voor verjaardagsfeestje komt er per groep €20 bij voor begeleidingToon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.
Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
Zomeractiviteiten bij Boerderij Zorgvrij
Er is elke dag wel iets leuks te doen bij de gezellige boerderij in Velsen/ Spaarnwoude!
Den Haag van strand tot stad
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE: Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!