IJmuider Zee/Havenmuseum
Speurtochten, escapespel en meer in het IJmuider Zee- en Havenmuseum
Het museum geeft een beeld van de historie van IJmuiden die begint bij het graven van het Noordzeekanaal rond 1870, de bouw van de pieren en de sluizen. Er zijn speciale expositiezalen over visserij, sleepvaart en off shore activiteiten. Leuk en informatief voor oud en jong.
Kinderen hoeven zich niet te vervelen in het Zee- en Havenmuseum in IJmuiden. Aan de hand van vier leuke speurtochten, van peuter tot tiener, lopen ze door het museum. Verder leren kinderen knopen leggen, kunnen ze hun hoofd steken in een duikerspak, kapitein spelen in een stuurhut en nog veel meer!
Voor kinderen (12+ met begeleiding) die wel een flinke uitdaging aankunnen is er het escapespel.
Het museum biedt geen apart programma voor kinderfeestjes, maar is in overleg bereid om ook buiten reguliere openingstijden de deuren te openen voor groepen kinderen die hun verjaardag in het museum willen vieren! Neem hiervoor vooraf even contact op, via de roze button kom je op de website!
IJmuider Stichting Zee- en Havenmuseum de Visserij
Havenkade 55
1973 AK IJmuiden
Openingstijden
Vrij- t/m zondag 13.00 - 17.00 uur - in juli en augustus woe- t/m zondag 13.00 - 17.00 uur - Alle andere schoolvakanties dinsdag tot en met zondag 13.00-17.00 uurPrijs
Volwassenen €7, kinderen 4 -12 jaar € 3,50 Voor verjaardagsfeestje komt er per groep €20 bij voor begeleidingToon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Play Kinetix
Het allereerste actieve gamepark van Nederland met wel 9 kamers vol beweging, games en FUN!
Kerstwereld in de KoepelKathedraal
Een fantastisch miniatuur-winterwonderland op een heel bijzondere plek!
Funmania Aalsmeer
Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!
We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!
Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.
8x Binnenspeeltuinen in Haarlem e.o
You love it or you hate it... indoor speelparadijzen! Maar geef toe, heerlijk om je kids hier af en toe 'uit te laten' en zelf even met krantje en koffie te relaxen. Ken je deze binnenspeeltuinen in Haarlem en omgeving al?