Opstapp-app
Download de Opstapp App en ontdek Buitenplaats Leyduin aan de hand van een leuke speurtocht!
Op avontuur in de natuur
De Opstapp-app (voorheen de Speurneusapp) is een echte aanrader voor gezinnen en leergierige volwassenen. Wat is er leuker dan zelf op ontdekkingstocht te gaan in de natuur? De boswachter heeft daarom een speurtocht voor je uitgezet. De tocht is leuk voor groot en klein. Gebruik je speurneus, zoek de punten en geef antwoord op de vragen. Eens kijken wat jij weet van de natuur!
Voorbeeld vraag
Weet jij het antwoord op deze vraag?
Waarom wordt deze vijver de spiegelvijver genoemd?
A. Als er ijs ligt, is het er spiegelglad.
B. Mensen keken hier of hun haar wel goed zat.
C. De bomen langs de laan worden er mooi in gespiegeld.
Hoe werkt het?
Download als je Wifi hebt de Speurneus App uit de Playstore of in de iTunes store op je smartphone. Zet je GPS aan en zorg er voor dat je batterij vol is. Ga naar de ingang van Buitenplaats Leyduin bij de Kakelye en als je daar staat, verschijnen op het scherm de punten die je moet opzoeken. Als je zo’n punt hebt gevonden, krijg je een vraag. Wie weet de antwoorden op alle vragen?
Er is ook een Opstapp-app in deze natuurgebieden: Helderse Duinen, Ilperveld en het Wildrijk
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Landschap Noord-Holland
Manpadslaan 1
2114 BJ Vogelenzang
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Cruquius Museum
Gemaal 'De Cruquius' is de grootste stoommachine ter wereld! Interessant voor groot en klein!
Licht Festival Caprera
Een betoverende wandeling door het donkere bos, langs prachtige lichtkunstwerken!
Speur door Museumhuis Beeckestijn
'Kijken met je handen': speur en zoek naar bijzondere voorwerpen in het buitenhuis!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Déze familievoorstellingen raden wij aan – Te zien in theaters in Haarlem e.o.
Laat je verrassen door theater vol fantasie, muziek en verhalen om samen van te genieten! Veel plezier in het theater!
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!
Het laatste jaar van…
Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je: