Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum De Zwarte Tulp

Geniet van tulpen, doe een leuke speurtocht of vier je kinderfeestje in dit knusse museum

In een oude bloembollenschuur in Lisse beleef je de bollenstreek op een interactieve manier. Leuk voor het hele gezin!

500 jaar geschiedenis van de bollenstreek komt voorbij in glas, zilver, porcelein, prenten van vroeger maar ook in hedendaagse kunst. Natuurlijk heeft het museum ook een tuin waarin in de zomer prachtige tulpen bloeien.

Voor kinderen
Het museum organiseert regelmatig leuke activiteiten voor kinderen, er is altijd een speurtocht te doen (met een boekje of via een app) en je kunt in het museum ook een gezellig, creatief kinderfeestje vieren.

Meer Kidsproof musea vind je in dit overzicht

Museum De Zwarte Tulp

Heereweg 219

2161 BG Lisse

Openingstijden Dinsdag t/m zondag 
sept- feb van 13.00 - 17.00 uur
Maart - aug van 10.00 - 17.00 uur
Prijs Kind t/m 4 gratis, t/m 18 €3, Volwassenen €6, Museumkaart geeft gratis toegang.
Mail direct

Mail direct naar Museum De Zwarte Tulp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Dáárom naar Boerderij Zorgvrij!

Bij deze boerderij in Spaarnwoude Park beleef je van alles! Het is de plek waar kinderen 'leren' moeiteloos combineren met spelen en plezier hebben. Dít is waarom wij vinden dat elk kind een keer bij Boerderij Zorgvrij geweest moet zijn!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras

Lekker koffie drinken of een taartje eten met het gezin of vrienden met kinderen? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Haarlem zijn daar ideaal voor!

10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap

Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief