Openluchtbad de Houtvaart
De Houtvaart; enig en uniek openluchtbad in Haarlem! Een heerlijke plek voor jong en oud.
“Zweminrichting” de houtvaart is in 1927 opgericht ter bevordering van de zwemvaardigheid onder alle geledingen der maatschappij. Het is het enig overgebleven verwarmde openluchtzwembad in Haarlem en een Rijksmonument.
De Houtvaart is een sober zwembad, dus zonder zonnestudio of bubbelbad. Daarentegen vind je er wél een heerlijke zonneweide met grasveld en een peuterbad. De verwarming van het water gebeurt voor een groot deel met behulp van zonnecollectoren.
Op mooie dagen is het afhaalloket open voor drankjes en ijsjes.
Klik door naar de website voor meer informatie over openingstijden en tarieven!
Openluchtbad de Houtvaart
Piet Heinstraat 12
2014 AR Haarlem
Openingstijden
Check de website voor openingstijden!
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Boswandeling & Chocomel
Kastanjes zoeken, in bergen bladeren springen, een speurtocht doen... heel leuk, en daarna hebben we TREK!
Binnen-uitjes in Haarlem voor een regenachtige dag
10x REGENPROGRAMMA! Regent het op jullie vrije dag? Net nu jullie zin hadden om als gezin iets leuks te doen? Geen nood, als je geen zin hebt in een nat pak zijn dit ook leuke uitjes! Deze leuke dingen doe je op indoor-locaties in en om Haarlem!
10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem
Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!