Palènpa Park (nu bij Klimpark 21)
Hutten bouwen kan vanaf nu bij Klimpark 21!Palènpa Park bouw je van palen en panelen de gaafste hutten!
Vanaf seizoen 2025 is Palenpa park helaas gesloten. Maar niet getreurd; hutten bouwen kan nu bij Klimpark 21!
Bouwkavel, bouwmateriaal en picknickplek
In Palènpa Park krijg je je eigen bouwkavel met lekker veel ruimte om je heen. Daar vind je de spullen om -zonder zagen en timmeren- drie hutten en een toren te bouwen. Op iedere plek staat bovendien een partytent en picknicktafel.
Kom gezellig met je eigen gezin, je vrienden of de sportclub. En je bent ook van harte welkom voor een familiefeest of kinderfeestje! Bij grotere groepen kun je meerdere bouwkavels boeken.
Je boekt per dagdeel. Er zijn verschillende starttijden in de ochtend en middag. Check de openingstijden op de website! Prijs is €35 per dagdeel per bouwkavel plus €11 per kind. Per kavel mogen 2 volwassenen/begeleiders gratis mee.
Eten en drinken op Palènpa Park
Je mag zelf eten en drinken meenemen, maar je kunt ook iets bestellen;
– Knakworstpakket: zelf broodjes knakworst klaarmaken bij je hut op een gasstel!
– Onbeperkt limonade
– Waterijsjes
Wat is Palènpa?
Palènpa maakt bouwpakketten voor hutten, speciaal ontwikkeld voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 14 jaar. Met houten palen en panelen kunnen de kinderen – onder toezicht van ouders of begeleiders – zelf bouwen. Je bouwt met gebruik van bouten en moeren die je gewoon met de hand aandraait. Dus géén zagen, spijkers en splinters, maar een veilige manier om toch prachtige, stevige hutten te bouwen! De hutten worden zó stevig dat je er op kunt klimmen en er doorheen kunt kruipen.
Landgoed Kleine Vennep
Palènpa Park vind je op Landgoed Kleine Vennep, een oude boerderij die wordt omgetoverd tot landgoed. Je kunt het zelf verkennen en onder andere ook de stormbaan opzoeken!
Reserveer je bouwkavel en arrangement online, klik door via de roze websitebutton!
Palenpa
Hoofdweg 1041
2152 LJ Nieuw-Vennep
Openingstijden
Open van 13 april tot en met 3 november 2024met uitzondering van 29 juli - 20 augustus
Buiten de vakanties geopend op woensdagmiddag, zaterdag en zondag.
In de vakanties geopend op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag.
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Welkom in de Middeleeuwen!
De bekende NTR-serie nu live, een duizelingwekkende tijdreis door 1000 jaar.
Kerstwereld in de KoepelKathedraal
Een fantastisch miniatuur-winterwonderland op een heel bijzondere plek!
Funmania Aalsmeer
Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!Blogs & inspiratie
Alle blogs
28x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!
Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!
We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!
Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.
19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!