Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurpad Park Schoonenberg

In het Velsense park Schoonenberg heeft het Pieter Vermeulen Museum een leuke tocht voor je uitgezet!

Naast het Pieter Vermeulen museum ligt park Schoonenberg. Hier heeft het museum een leuk natuurpad uitgezet!

Natuurtasjes

Bij de balie van het museum zijn natuurpad-tasjes te huur waarmee kinderen onder begeleiding van meegekomen (groot)ouders of leerkrachten/begeleiders op speelse wijze kennis kunnen maken met de natuur in de omgeving van het museum.

In de natuurpad-tasjes vind je o.a. vogelzoekkaarten, verrekijkers, loeppotjes en nog meer materialen die gebruikt kunnen worden om het boekje met de opdrachten over bomen, vogels en struiken rondom de vijver te beantwoorden.

Leerzame wandeling voor kinderen

De rondwandeling duurt ongeveer een uur en de opdrachten zijn geschikt voor de basisschoolleerlingen vanaf 5 jaar. Met kleuters kan de wandeling ook gedaan kunnen worden maar dan zou de wandeling eventueel wat kunnen worden ingekort.

Combineer je wandeling met een bezoek aan het museum; super Kidsproof! 
Klik via de roze button door naar de website.

Pieter Vermeulen Museum

Driehuizerkerkweg 34D

1985 EL Driehuis

Openingstijden Woensdag, vrijdag, zondag 13.00- 17.00 uur
In de zomervakantie ook dinsdag en donderdag geopend
Prijs €5 per tasje
Mail direct

Mail direct naar Pieter Vermeulen Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Pieter Vermeulen Museum

Bezoek de interactieve tentoonstelling ‘Dino's' in dit súper kindvriendelijke museum in Driehuis

Schaatspret voor iedereen!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Noord-Holland, in oktober en november

Museum van de geest

Volg de kinderroute in dit bijzondere museum (vroeger: Dolhuys)

Play Kinetix

Dit is het allereerste actieve gamepark van Nederland! De ultieme mix van bewegen, gamen en FUN!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

Sinterklaas intochten 2025

Waar en wanneer komt Sinterklaas in Haarlem aan? En wanneer is de intocht in Heemstede? Hoe laat ontmoeten we de Sint in Zandvoort? Híer kunnen we de Goedheiligman dit jaar zien arriveren met zijn paard of op de Stoomboot. Bekijk het overzicht van alle Sinterklaasintochten; in Haarlem, Overveen, IJmuiden, Zandvoort, Heemstede en meer!

11x Knutselen met herfstbladeren

Ligt er een berg gele/ rode/ bruine bladeren voor je deur? Kies er de mooiste uit en knutsel er schattige dieren van!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief