Natuurpad Park Schoonenberg
In het Velsense park Schoonenberg heeft het Pieter Vermeulen Museum een leuke tocht voor je uitgezet!
Naast het Pieter Vermeulen museum ligt park Schoonenberg. Hier heeft het museum een leuk natuurpad uitgezet!
Natuurtasjes
Bij de balie van het museum zijn natuurpad-tasjes te huur waarmee kinderen onder begeleiding van meegekomen (groot)ouders of leerkrachten/begeleiders op speelse wijze kennis kunnen maken met de natuur in de omgeving van het museum.
In de natuurpad-tasjes vind je o.a. vogelzoekkaarten, verrekijkers, loeppotjes en nog meer materialen die gebruikt kunnen worden om het boekje met de opdrachten over bomen, vogels en struiken rondom de vijver te beantwoorden.
Leerzame wandeling voor kinderen
De rondwandeling duurt ongeveer een uur en de opdrachten zijn geschikt voor de basisschoolleerlingen vanaf 5 jaar. Met kleuters kan de wandeling ook gedaan kunnen worden maar dan zou de wandeling eventueel wat kunnen worden ingekort.
Combineer je wandeling met een bezoek aan het museum; super Kidsproof! 
Klik via de roze button door naar de website.
Pieter Vermeulen Museum
Driehuizerkerkweg 34D
1985 EL Driehuis
Openingstijden
Woensdag, vrijdag, zondag 13.00- 17.00 uurIn de zomervakantie ook dinsdag en donderdag geopend
Prijs
€5 per tasjeToon op kaart
Meer inspiratie
	
	Schaatspret voor iedereen!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Noord-Holland, in oktober en november
	Museum van de geest
Volg de kinderroute in dit bijzondere museum (vroeger: Dolhuys)
	Play Kinetix
Dit is het allereerste actieve gamepark van Nederland! De ultieme mix van bewegen, gamen en FUN!Blogs & inspiratie
Alle blogs
	De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
	7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
	Sinterklaas intochten 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas in Haarlem aan? En wanneer is de intocht in Heemstede? Hoe laat ontmoeten we de Sint in Zandvoort? Híer kunnen we de Goedheiligman dit jaar zien arriveren met zijn paard of op de Stoomboot. Bekijk het overzicht van alle Sinterklaasintochten; in Haarlem, Overveen, IJmuiden, Zandvoort, Heemstede en meer!