Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Snowworld Amsterdam

Bij Snowworld Amsterdam ga je helemaal uit je dak in echte sneeuw!

Skiën kan al vanaf 3 jaar bij de MiniClub. Je leert spelenderwijs de eerste beginselen van het skiën. Het is dus een voorbereiding op de eerste skilessen. Deze cursus duurt 3 weken, één les per week. 

Op diverse momenten worden er ook proeflessen aangeboden voor beginners. Dit is in groepen, vanaf 4 jaar. Kijk voor de actuele data op de website. 

Wil je liever leren snowboarden? Of ben je al ervaren en wil je een stapje verder door te leren freestylen. Ook dit is mogelijk.

Of wil je van skiën of snowboarden je sport maken? Meld je dan aan voor de Club SnowWorld Amsterdam!

In de zomer organiseert SnowWorld Amsterdam de Super Coole Kids&Teensweken en de Sup Sunny Friday. In de winter zijn er gezellige Kidsdagen. En wow, wat gaaf; je kunt ook je kinderfeestje in de sneeuw vieren!

Kijk voor meer info, prijzen en data op de website, klik door via de roze button.

Snowworld Amsterdam

Heuvelweg 6-8

1981 LV Velsen-Zuid

Openingstijden Zie de website.
Prijs 1 uur pistetoegang, €17,95 tot 12 jaar, zie website voor overige tarieven
Mail direct

Mail direct naar Snowworld Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Voorjaarsvakantie bij Teylers Museum

Een voorjaarsvakantie vol wetenschap voor kids van 4–12 jaar

Alles over de maan bij Space Expo!

Ga je mee naar de maan? Gave voorstelling en kinderactiviteiten bij Space Expo in de voorjaarsvakantie.

Naar Art Zoo in voorjaarsvakantie

Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand in Amsterdam

Voorjaarsvakantie in Frans Hals Museum

Maak je eigen tegeltjeswijsheid deze vakantie in het museum!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.

Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief