Het Speelkasteel
Een fantastisch binnen- en buitenspeelparadijs voor alle ridders en jonkvrouwen tot 12 jaar!
Binnen en buiten spelen
Het Speelkasteel is een binnen- en buitenspeelparadijs van maar liefst 7.000 m² met. Alle jonkvrouwen en ridders van nul tot twaalf jaar kunnen zich er fantastisch vermaken in een veilige en hygiënische omgeving. Het Kasteel is ingedeeld voor verschillende leeftijdgroepen, zodat zowel jonge als oudere kinderen zich heerlijk kunnen vermaken en veilig kunnen spelen.
Voor heel jonge én voor oudere kinderen
Voor de allerkleinste kasteelbewoners is er een babybox, voor de iets grotere kasteelbewoners is er een uitdagende speelstructuur compleet met ballenbak en glijbanen. Voor de durfals het mega klimkasteel met free-fall glijbaan. In de ruim opgezette hal is het heerlijk toeven en is er goed overzicht.
In de Grote Ridderzaal kun je genieten van een lekker broodje of patatje.
In het speelkasteel is het ook mogelijk kinderfeestjes te vieren!
Klik voor meer informatie door naar de website, gebruik hiervoor de roze button!
Speelkasteel
Hoofdweg 869
2131 MB Hoofddorp
Openingstijden
Woensdag, vrijdag en in het weekend van 10.00-18.30 uur.Prijs
Kind tot 1 jaar: GRATISKinderen vanaf 1 jaar €10
Volwassenen (18+) €3,50 incl. consumptiebon
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Kerst – intensief schaatscursus
Vakantiecursus voor kinderen die (beter) willen schaatsen
Monet bij Fabrique des Lumières
Stap deze kerstvakantie in de kleurrijke wereld van Monet en Rousseau!
Nieuwe films bij Kinepolis
Geniet deze vakantie bij Kinepolis Haarlem van fantastische familiefilms voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 x Toegankelijke kidsproof-uitjes in Noord-Holland
Deze uitjes zijn leuk voor kinderen, én toegankelijk voor iedereen! Of je kind nu prikkelgevoelig is, een lichamelijke beperking heeft, of je als ouder net wat extra overzicht of rust zoekt. Ideaal voor gezinnen die nét wat meer nodig hebben.
19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!
28x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!
Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!