Speeltuin de Papegaai
Kom schommelen, spelen, rennen en springen in de speeltuin!
In de speeltuin kun je schommelen, draaien in de draaimolen, hangmat wiegen, klimmen, klauteren en niet te vergeten iets lekkers kopen.
Daarnaast organiseert de speeltuin vele kinderactiviteiten, die het gehele jaar door plaatsvinden. Af en toe organiseren ze zelfs een disco, houd hiervoor de website in de gaten!
Speeltuin De Papegaai
Jac. van Looystraat 29
2032 ZA Haarlem
Openingstijden
maandag geslotendinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13:00–17:00
zaterdag alleen de even weken van 13:00 tot 17:00 uur open
zondag alleen de even weken van 13:00 tot 17:00 uur open
Prijs
Lidmaatschap € 29,50 per jaar per gezin
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Play Kinetix – Interactief gamepark!
Het allereerste actieve gamepark van Nederland met wel 9 kamers vol beweging, games en FUN! (én airco!)
Herfstvakantie in De Schuur: Theater & meer voor het hele gezin!
Een programma in de herfstvakantie: elke dag theater, film en interactieve avonturen voor kids
Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.
Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke activiteiten voor kinderen én uitjes voor het hele gezin, voor een onvergetelijke herfstvakantieweek
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)