Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Het Paradijsje

In deze speeltuin kunnen alle kleine Haarlemmertjes t/m 6 jaar heerlijk spelen!

Een Paradijsje in de binnenstad

Middenin het centrum van Haarlem ligt een verborgen speeltuin, genaamd ‘het Paradijsje’. Een speeltuin met een laagdrempelig, gezellig en uniek karakter. Een waar Paradijsje, midden in de stad! 

Speeltuin in de binnenstad, ideaal voor jonge kinderen

Deze speeltuin voor kleine kinderen t/m 6 jaar is veilig en besloten, heeft een grote klim- en sluipheuvel in het groen waar de kinderen heerlijk kunnen spelen en er zijn fietsjes en loopauto’s voor iedereen! Daarnaast is er ook een toilet, een omkleedkussen en koffie en thee voor de papa’s en mama’s. 

Er wordt een kleine bijdrage gevraaagd voor het spelen in de speeltuin. Hiermee wordt gezorgd dat de speeltuin kan blijven bestaan!

Klik met de websitebutton door naar de Facebookpagina van het Paradijsje om de openingstijden te zien.

TIP: Wat zullen we komend weekend eens doen met de kinderen? Bekijk het in onze Uitagenda!

Speeltuin Het Paradijsje

Witte Herenstraat 36

2011 NW Haarlem

Openingstijden Dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur
Prijs Vrije toegang
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Het Paradijsje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie bij Space Expo

Ontdek de ruimte met leuke extra activiteiten en een interactieve voorstelling bij Space Expo!

Boerderij Zorgvrij

Een boerderij met spinnenbos, speeltuin en elke dag leuke boerderij-activiteiten!

Meivakantie in Het Scheepvaartmuseum in Amsterdam

Ontdek, speel en ga op avontuur tussen schepen, verhalen en zeehelden in Het Scheepvaartmuseum

Lekker landgoeduitje!

Holle ogen in je roomijs en een smiley in de oude kaas... Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag 2026 in en om Haarlem

Koningsdag in Haarlem is altijd een groots oranjefeest! Een overzicht van de leukste feest-plekken voor kids in Haarlem en  omgeving!

28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief