
Zwembad de Heerenduinen
Recreatief zwemmen, ouder-kind zwemmen, kinderfeestjes vieren; het kan bij sit zwembad in IJmuiden!
Dit zwembad in IJmuiden heeft een recreatiebad, Hot-whirlpool van 35° C, peuterbad met glijbaan, wildwaterkreek, bruisbanken, waterval en interactieve glijbaan.
Zwemlessen? Ook dat kan bij Zwembad de Heerenduinen! Haal je A-diploma volgens het 6-stappenmodel. Meer informatie hierover vind je op de website. B- en C-diploma halen is ook mogelijk!
Zwembad met interactieve glijbaan sensatie, de iSlide.
Glij zo snel mogelijk naar beneden, nog even lachen voor je uit de glijbaan komt en bekijk je eigen actiefoto op het scherm in de zaal!!
Op het scherm beneden bij de glijbaan kan je zien hoe snel je naar beneden bent gegleden en je foto wordt getoond. Via een tablet bij het recreatiebad kan je de foto naar jezelf e-mailen en/of plaatsen op social media. De foto’s bevinden zich niet op internet en blijven maximaal 1 dag beschikbaar om te mailen. Buiten dat je de tijdregistratie neer kan zetten is het ook mogelijk om verschillende lichteffecten toe te passen zoals bijvoorbeeld sunrise, disco, army of rainbow.
Discozwemmen in IJmuiden
In de periode september t/m mei wordt er in het recreatiebad een aantal keren discozwemmen georganiseerd voor de jeugd van 6 t/m 14 jaar.
Dansen op muziek van de DJ, met daarbij ook de nodige licht- en lasereffecten.
Je kunt bij zwembad de Heerenduinen ook terecht voor een kinderfeestje!
Klik via de roze button door naar de website voor meer info.
Zwembad de Heerenduinen
Heerenduinweg 6
1971 JE IJmuiden
Openingstijden
Zie de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Standaard entree los €4,60 voor jeugd, €5,10 voor volwassenen.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Speurtochten met kinderen in en rond Haarlem
Ben je op zoek naar een leuke buiten-activiteit met je kids? Kies voor een speurtocht! Speurtochten zijn lekker actief, leerzaam en leuk! Vaak gratis en anders tegen een kleine vergoeding.
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!