Pannenkoekenfeestje
Vier je verjaardag bij Paviljoen Het Witte Huis met een pannenkoek en springen op de air trampoline
Als je jarig bent moet dat natuurlijk gevierd worden en dat kan heel goed bij Paviljoen Het Witte Huis in Overveen!
Het kinderfeestjes arrangement bevat:
– Een vrolijk versierde tafel
– Onbeperkt limonade en een pannenkoek om zelf te versieren
– Een ijsje toe.
En natuurlijk kun je lekker springen op de airtrampoline en voor de allerkleinsten is er een leuke speelhoek binnen.
Kosten: €15 per kind
Te boeken vanaf 6 kinderen
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Pathé Filmfeestje
Een leuke manier om je verjaardag te vieren! Het Pathé Filmfeestje
Feestjes op Playground Haarlem
Avontuurlijk kinderfeestje met o.a. escape game, lasergame en héél veel spelen!
Partyboxen van Made by Melissa
Een compleet creatief knutselfeestje of workshop in een doos – perfect voor thuis!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!
Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!
24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.
Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Het laatste jaar van…
Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!