Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ridder of jonkvrouw feest!

Vier je verjaardag als jonkvrouw of ridder in het gezellige speelkasteel!

Het Speelkasteel is een binnen- en buitenspeelparadijs van maar liefst 7.000 m². Alle jonkvrouwen en ridders van nul tot twaalf jaar kunnen zich hier fantastisch vermaken in een veilige en hygiënische omgeving. Het Kasteel is ingedeeld in verschillende leeftijdgroepen, zodat zowel jonge als oudere kinderen zich heerlijk kunnen vermaken en veilig kunnen spelen. 

De jarige jonkvrouw of ridder en kornuiten worden feestelijk ontvangen door één van onze kasteelheren of jonkvrouwen. Speciaal voor de jarige is er een kasteeltafel gereserveerd. De jarige wordt tot kasteelridder “geslagen” op de troon en terwijl alle kinderen die met het feest mee zijn de jarige toezingen. 

Een moment om nooit te vergeten!
Alle feestarrangementen zijn inclusief onbeperkt spelen, ontvangst en kasteeltafel.
Bij elk kinderfeestje hebben twee begeleiders vrij entree.

Er zijn diverse mogelijkheden voor kinderpartijtjes in het speelkasteel, gebruik de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.

Wij hebben op Kidsproof nog veel meer kinderfeestjes voor je verzameld!

Speelkasteel

Hoofdweg 869

2131 MB Hoofddorp

Openingstijden Mogelijk op woensdag, vrijdag, zaterdag of zondag.
Mail direct

Mail direct naar Speelkasteel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem

Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Koningsdag 2026 in en om Haarlem

Koningsdag in Haarlem is altijd een groots oranjefeest! Een overzicht van de leukste feest-plekken voor kids in Haarlem en  omgeving!

Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief