HS Kinheim
Op zoek naar een uitdagende sport? Kom dan kijken bij Softbal en Honkbal!
Het begon allemaal in 1935 toen een groepje jongens in het Kinheimpark de club oprichtte. Nu vele jaren later is de club uitgegroeid tot een stabiele vereniging met zowel teams in de softbal- als honkbalcompetitie.
Weet jij al of het honkbal of softbal wordt? Honkbal jeugd speelt met name Beeball (5 – 12 jaar). Je traint samen met je team en speelt wedstrijden in de Rookie of Major league. Kies je voor Softbal dan ben je afhankelijk van je leeftijd een pupil, aspirant of junior.
Meer informatie vind je op de website via de roze button!
HS Kinheim
Pim Mulierlaan 1
2024 BW Haarlem
Openingstijden
Zie de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Muziek op Schoot Haarlem
Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.
Shorttrack Haarlem
Een spectaculaire sport op het ijs! Doe vrijblijvend mee!
Dance Ballet Center
Dansliefhebbers opgelet! Hier vind je kwaliteitsonderwijs in heel veel dansvormen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Escaperooms Haarlem e.o.
Leuk en uitdagend voor de echte puzzelaars onder jullie! Doe een escaperoom of escapegame als gezinsuitje of kinderfeestje!
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!
Déze familievoorstellingen raden wij aan – Te zien in theaters in Haarlem e.o.
Laat je verrassen door theater vol fantasie, muziek en verhalen om samen van te genieten! Veel plezier in het theater!