Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Openluchtbad de Houtvaart

De Houtvaart; enig en uniek openluchtbad in Haarlem! Een heerlijke plek voor jong en oud.

“Zweminrichting” de houtvaart is in 1927 opgericht ter bevordering van de zwemvaardigheid onder alle geledingen der maatschappij. Het is het enig overgebleven verwarmde openluchtzwembad in Haarlem en een Rijksmonument.

De Houtvaart is een sober zwembad, dus zonder zonnestudio of bubbelbad. Daarentegen vind je er wél een heerlijke zonneweide met grasveld en een peuterbad. De verwarming van het water gebeurt voor een groot deel met behulp van zonnecollectoren. 

Op mooie dagen is het afhaalloket open voor drankjes en ijsjes. 

Klik door naar de website voor meer informatie over openingstijden en tarieven!

 

Openluchtbad de Houtvaart

Piet Heinstraat 12

2014 AR Haarlem

Openingstijden Check de website voor openingstijden!
Mail direct

Mail direct naar Openluchtbad de Houtvaart

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Voorjaarsvakantie in Frans Hals Museum

Maak je eigen tegeltjeswijsheid deze vakantie in het museum!

Voorjaarsvakantie bij Teylers Museum

Een voorjaarsvakantie vol wetenschap voor kids van 4–12 jaar
Nieuw

Naar Art Zoo in voorjaarsvakantie

Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand in Amsterdam

Licht Festival Caprera

Een betoverende wandeling door het donkere bos, langs prachtige lichtkunstwerken!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.

Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief