Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurpad Park Schoonenberg

In het Velsense park Schoonenberg heeft het Pieter Vermeulen Museum een leuke tocht voor je uitgezet!

Naast het Pieter Vermeulen museum ligt park Schoonenberg. Hier heeft het museum een leuk natuurpad uitgezet!

Natuurtasjes

Bij de balie van het museum zijn natuurpad-tasjes te huur waarmee kinderen onder begeleiding van meegekomen (groot)ouders of leerkrachten/begeleiders op speelse wijze kennis kunnen maken met de natuur in de omgeving van het museum.

In de natuurpad-tasjes vind je o.a. vogelzoekkaarten, verrekijkers, loeppotjes en nog meer materialen die gebruikt kunnen worden om het boekje met de opdrachten over bomen, vogels en struiken rondom de vijver te beantwoorden.

Leerzame wandeling voor kinderen

De rondwandeling duurt ongeveer een uur en de opdrachten zijn geschikt voor de basisschoolleerlingen vanaf 5 jaar. Met kleuters kan de wandeling ook gedaan kunnen worden maar dan zou de wandeling eventueel wat kunnen worden ingekort.

Combineer je wandeling met een bezoek aan het museum; super Kidsproof! 
Klik via de roze button door naar de website.

Pieter Vermeulen Museum

Driehuizerkerkweg 34D

1985 EL Driehuis

Openingstijden Woensdag, vrijdag, zondag 13.00- 17.00 uur
In de zomervakantie ook dinsdag en donderdag geopend
Prijs €5 per tasje
Mail direct

Mail direct naar Pieter Vermeulen Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

World of Dinos | Zandvoort – Met Kidsproof Korting!

Ontmoet levensechte bewegende dinosauriers, boek met 25% KIDSPROOF KORTING!

Dag van het Kasteel 2026

Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!

Play Kinetix – Interactief gamepark!

Het allereerste actieve gamepark van Nederland met wel 9 kamers vol beweging, games en FUN!

NIEUW bij Noord-Hollands Archief!

Ga op zoek naar verdwenen dieren en natuur in deze gratis, interactieve tentoonstelling!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap

Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem

Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief