Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dansles bij Présport

Welke dansstijl vind jij het leukst? Kom dansen bij Présport en vind het uit!

PréSport Dance biedt vele dansstijlen. Van klassiek ballet tot de maandelijkse breakdance workshop en peuterdans. Een ontspannen sfeer in de les, lekker zweten maar vooral veel plezier maken! Zowel meisjes als jongens zijn van harte welkom.

Elk seizoen werken alle leerlingen naar de kerstshow en de grote voorstelling in stadsschouwburg Haarlem toe. Gedurende het hele seizoen kun je instromen in de stijl naar keuze.

Je bent altijd van harte welkom voor een gratis proefles. Kijk voor alle mogelijkheden op de website via de roze button!
Wist je dat Présport ook uitstekende zwemlessen geeft? En de onwijs stoere ‘Kickfit’ lessen zijn ook te gek voor kids vanaf 6 jaar, hier combineren zij kickboks technieken met conditietraining!

Presport

Sandenburg 2

2036 PR Haarlem

Openingstijden Zie de website
Prijs Zie website voor actuele lesprijzen
Mail direct

Mail direct naar Presport

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Hockeyclub HMHC Saxenburg

Bij hockeyclub HMHC Saxenburg staan sociale, motorische en technische ontwikkeling centraal

Dance Ballet Center

Dansliefhebbers opgelet! Hier vind je kwaliteitsonderwijs in heel veel dansvormen!

Muziek op Schoot Haarlem

Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.

Shorttrack Haarlem

Een spectaculaire sport op het ijs! Doe vrijblijvend mee!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Déze familievoorstellingen raden wij aan – Te zien in theaters in Haarlem e.o.

Laat je verrassen door theater vol fantasie, muziek en verhalen om samen van te genieten! Veel plezier in het theater!

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief