RUIG 6-weeks programma
Kom mee ravotten en ontdekken, mét begeleiding van de gebaande paden af!
Vanaf 12 november is er een nieuwe 6-weekse reeks van RUIG.
Buiten spelen is belangrijk!
RUIG staat voor buitenspelen in de natuur! Buitenspelen is ontzettend belangrijk voor de ontwikkeling van kinderen. En dan het liefst in de natuur, zonder vastgesteld programma. Ook in de regen, maar ook in het heerlijke voorjaarszonnetje!
Van de gebaande paden af
De stoere, enthousiaste trainers van RUIG (Onderdeel van Scopo Atletico) nemen jouw kinderen mee de duinen van het Nationaal Park Zuid-Kennemerland in en gaan daar op avontuur. Uitgangspunt is zélf risico’s in te schatten, zélf tot oplossingen te komen en zélf te mogen ontdekken. Maar dan wel onder begeleiding van trainers die hen leren op gecontroleerde manier te vallen, hoe je het best kunt klimmen en springen én te vertellen over alles wat de kinderen tegenkomen in de natuur.
RUIG heeft een waanzinnig RUIG programma samengesteld van zes weken.Een programma boordevol ruige activiteiten, uitdagingen, avontuur, vaardigheden, fantasie en lessen voor het leven. Afgestemd op het jaargetijde. Zo worden er sporen van dieren gezocht en het plastic weer netjes opgeruimd, en dat terwijl we veilig en risicovol buitenspelen.
Kinderen kunnen ook een losse keer mee, mits er nog plek is in een groep.
De RUIG reeks wordt georganiseerd op donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag.
Klik via de website button door naar de website voor meer informatie of om je meteen aan te melden!
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!
Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.