Tuimelen en buitelen
Wat een feest om op de zachte matten de basis van het bewegen te leren, samen met papa of mama!
Kom lekker klimmen, klauteren en stoeien met papa of mama: het kan tijdens tuimelen en buitelen – Kleutergym in het gezellige sportcentrum op de grens tussen Bloemendaal en Overveen.
Wat is Tuimelen en buitelen
Onder begeleiding van een enthousiaste en gediplomeerde coach leren de kinderen (3- 4½ jaar) spelenderwijs de basis van bewegen. De les vindt plaats in de veiligste omgeving die er is: onze grote, zachte judomat. Ideaal om te leren rollen en vallen en met alle hoepels, kussen ballen en ander materiaal is het elke week weer feest!
De leerzame spellen en uitdagende opdrachten sluiten geheel aan op de belevingswereld van jonge kinderen en worden samen met papa of mama en de andere kinderen uitgevoerd. Hierdoor wordt zowel de motorische als de sociaal-emotionele ontwikkeling enorm gestimuleerd. Én je hebt gegarandeerd een uurtje quality time met je zoon of dochter!
Meer van Nauwelaerts
TIP 1: Kom samen langs voor een gratis proefles om te ontdekken hoe leuk samen stoeien kan zijn!
Tip 2: Wist je dat deze sportacademie ook lessen zelfverdediging biedt? Ook kun je er terecht voor zwemlessen.
Klik door naar de website voor meer informatie
Sportacademie en Zwemschool Nauwelaerts de Age
Bloemendaalseweg 152
2051 GJ Overveen
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!
28x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!
Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!
12 x Toegankelijke kidsproof-uitjes in Noord-Holland
Deze uitjes zijn leuk voor kinderen, én toegankelijk voor iedereen! Of je kind nu prikkelgevoelig is, een lichamelijke beperking heeft, of je als ouder net wat extra overzicht of rust zoekt. Ideaal voor gezinnen die nét wat meer nodig hebben.