
Affected Mood Music Academy
Samen muziek maken van A-Z; van het maken van de beat tot songwriting en meer; het hele pakket!
Een ‘home away from home’ voor muzikale kids!
Bij Affected Mood Music Academy wordt gewerkt aan het hele proces van een nummer maken. Het maken van de beat, de bass, de akkoorden en melodielijntjes met keyboard, gitaar of een eigen instrument. Daarbij komt het creëren van sounds, songwriting en de opname van de vocals; een muzieknummer is geboren!
Affected Mood Music Academy is een plek waar je van elkaar mag leren en samen mag groeien. Samenkomen op een fijne, veilige plek die inspireert, waar je mag dromen en waar je mag bouwen aan jouw eigen fundament. Je mag samenwerken, maar je mag ook individueel aan de slag.
Na school, in de vakantie of op studiedag
Affected Mood Music Academy verzorgt naschoolse muziekproducties, productiedagen in de vakantie en op studiedagen, privé- en groepssessies, kinderfeestjes, muziekproductie op locatie, coaching, workshops, writerscamps, mixing, mastering, vocal bewerking, studioverhuur en release onder eigen label.
De academy is gevestigd in het prachtige en centraal gelegen gebouw van het voormalige Nova College aan de Planetenlaan 5 in Haarlem-Noord. Mocht het nodig zijn: hier kun je gratis parkeren. Kom je ook? Je bent welkom!
Klik door naar de website voor meer informatie!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vaderdag knutsels
Op sommige scholen wordt niet meer geknutseld voor moeder- of vaderdag. Dus; zelf aan de slag!
Zwemmen in en rond Haarlem
Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.
Weekendtips: eropuit met kids in Haarlem!
Wat doen jullie dit weekend met de kinderen? Kies een van deze leuke binnen-uitjes, buiten-activiteiten voor een gezellige zaterdag of zondag in Haarlem!