
Bloemen plukken en Kajakken
Kom een prachtig boeket verse bloemen plukken en verken daarna de mooie omgeving met een trap-kajak!
In een prachtige tuin van zo’n 3000 m2 staan duizenden snijbloemen.
Je mag er niet alleen naar kijken, je mag ook nog zelf plukken!
Maar voordat je dat doet, huur ook eens een kajak om de mooie bollenstreek vanaf het water te verkennen.
Je hoeft niet eens te peddelen, deze kajaks hebben een trapmechanisme! Hierdoor is het ook goed te doen voor kinderen.
Je bepaalt zelf hoe lang en hoe ver je gaat, je krijgt een duidelijke waterkaart mee.
Neem wel zelf iets te eten en drinken mee!
In overleg kun je bij de Pluktuin ook een kinderfeestje vieren.
Voor meer info, mooie filmpjes en contactinformatie, klik op de roze website- button!
Annemiekes Pluktuin
Haarlemmerstraat 15A
2182 HA Hillegom
Openingstijden
Ma-Za van 9.00 tot 16.30 uurPrijs
Emmer/ vaas vol bloemen €6, 1-persoons kajak €10 per uur, hele dag voor €45, er zijn ook tweepersoons kajaks te huur.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vaderdag knutsels
Op sommige scholen wordt niet meer geknutseld voor moeder- of vaderdag. Dus; zelf aan de slag!
10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem
Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!
Zwemmen in en rond Haarlem
Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.