
Kinderfeestje in het museum
Vier je verjaardag in en om het leukste museum onder de grond!
Altijd al archeoloog willen worden?
Houd jij van oude spullen, opgraven en knutselen? Vier dan je verjaardag als archeoloog voor een dag in ons musuem! Wij organiseren een kinderfeestje op maat voor jou, je vriendjes of vriendinnetjes samen met Nadeche Spruit van Kids & Cake. Voor meer informatie en een vrijblijvende prijsopgave kun je het beste contact opnemen met Nadeche.
Stappen in de stad
Misschien heb je meer zin in een spannende, digitale speurtocht? Ook dat kan. Boek dan de app Stappen in de Stad en ontdek of Haarlem echt onderaardse gangen heeft, of de Haarlemse kruisvaarders de stad Damiate werkelijk hebben bevrijd of leer alles over de boekdrukkunst van Coster. De kosten zijn € 75 exclusief btw per groep.
Klik op de roze button voor meer informatie!
Archeologisch Museum Haarlem
Grote Markt 18
2011 RD Haarlem
Openingstijden
Geopend van woensdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Herfstvakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke activiteiten voor kinderen én uitjes voor het hele gezin, voor een onvergetelijke herfstvakantieweek
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!