Atletiek voor jeugd
Een atletiek vereniging waar deskundige trainers je helpen te komen waar je wilt zijn!
Atletiek en hardlopen doe je bij atletiekvereniging Suomi in Santpoort-Noord. Kom trainen en ontdek dat je sneller, verder hoger kan!
– Kinderen maken op speelse wijze kennis met alle onderdelen van de atletiek en ontdekken hun talenten tijdens de speelse wedstrijden
– Recreanten onderhouden op een heerlijk ontspannen manier hun conditie en lopen hard onder begeleiding van ervaren trainers.
– Prestatiegerichte hardlopers werken onder het toezicht van deskundige trainers aan hun ultieme doelstelling.
Lijk het het jou leuk om je aan te sluiten bij deze levendige vereniging? Bij AV Suomi gaat het om de passie voor hardlopen en atletiek — en om de mensen die deze passie delen. Van jong tot oud, bij deze vereniging is er een plek en uitdaging voor iedereen.
Kom een kijkje nemen bij deze leuke atletiekvereniging! Voor meer informatie en de kosten klik je verder met de roze (web)site button!
Benieuwd naar andere sportverenigingen? Neem dan ook eens een kijkje bij onze clubjes!
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Shorttrack Haarlem
Een spectaculaire sport op het ijs! Doe vrijblijvend mee!
Hockeyclub HMHC Saxenburg
Bij hockeyclub HMHC Saxenburg staan sociale, motorische en technische ontwikkeling centraal
Muziek op Schoot Haarlem
Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!
Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!
1 April: 10 grappen!
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze 1 april grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?
Het laatste jaar van…
Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je: