Atletiek voor jeugd
Een atletiek vereniging waar deskundige trainers je helpen te komen waar je wilt zijn!
Atletiek en hardlopen doe je bij atletiekvereniging Suomi in Santpoort-Noord. Kom trainen en ontdek dat je sneller, verder hoger kan!
– Kinderen maken op speelse wijze kennis met alle onderdelen van de atletiek en ontdekken hun talenten tijdens de speelse wedstrijden
– Recreanten onderhouden op een heerlijk ontspannen manier hun conditie en lopen hard onder begeleiding van ervaren trainers.
– Prestatiegerichte hardlopers werken onder het toezicht van deskundige trainers aan hun ultieme doelstelling.
Lijk het het jou leuk om je aan te sluiten bij deze levendige vereniging? Bij AV Suomi gaat het om de passie voor hardlopen en atletiek — en om de mensen die deze passie delen. Van jong tot oud, bij deze vereniging is er een plek en uitdaging voor iedereen.
Kom een kijkje nemen bij deze leuke atletiekvereniging! Voor meer informatie en de kosten klik je verder met de roze (web)site button!
Benieuwd naar andere sportverenigingen? Neem dan ook eens een kijkje bij onze clubjes!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x HomeMade recepten voor de herfst: Leuk en makkelijk!
Leuk en makkelijk om samen te maken, deze herfstige recepten! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies!
Sinterklaas intochten 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas in Haarlem aan? En wanneer is de intocht in Heemstede? Hoe laat ontmoeten we de Sint in Zandvoort? Híer kunnen we de Goedheiligman dit jaar zien arriveren met zijn paard of op de Stoomboot. Bekijk het overzicht van alle Sinterklaasintochten; in Haarlem, Overveen, IJmuiden, Zandvoort, Heemstede en meer!
11x Knutselen met herfstbladeren
Ligt er een berg gele/ rode/ bruine bladeren voor je deur? Kies er de mooiste uit en knutsel er schattige dieren van!