
Badminton Club duinwijck
Vanaf je 6e jaar kan je bij Duinwijck al terecht om te badmintonnen!
Je kan bij Duinwijck al vanaf 6 jaar badmintonnen op alle niveaus, van beginnende recreant tot aan de eredivisie.
Voor jeugd vanaf 6 jaar, parabadmintonners, recreanten en competitiespelers zijn er verschillende mogelijkheden om vrij te spelen en te trainen in DEGIRO-hal in Haarlem. Deze hal is speciaal ingericht voor badminton en heeft negen badmintonbanen.
Een keer gratis proefspelen? Je bent van harte welkom. Dan kun je even sfeer proeven en bekijken welk niveau het beste bij je past.
Mail voor een afspraak!
BC Duinwijck
Badmintonpad
2023 Haarlem
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland