Blijven Drijven
Zwem- en drijfvaardigheden ter voorbereiding op het diploma-zwemmen.
Blijven Drijven is overlevingszwemmen voor de allerkleinsten. Het zwem-drijf-zwem programma is geschikt voor kinderen vanaf 9 maanden tot 6 jaar. De jong aangeleerde zwem- en drijfvaardigheden zijn de beste voorbereiding op het diploma zwemmen.
Hoe oplettend ouders ook zijn, het onverwacht te water raken van kinderen die nog niet kunnen zwemmen, komt helaas voor. Gelukkig kunnen kinderen op heel jonge leeftijd zelfredzaam zijn in het water. Ze moeten alleen weten hoe! Dat leert je kind middels de zwem-drijf-zwem methode.
In 20 privé lessen leert het kind de vaardigheden om te overleven bij een onverwachte val lin het water, met of zonder kleding. Na het volgen van de lessen kan het kind zelfstandig onderwater adem vasthouden, omrollen naar de rug, ademhalen en drijven. In een vervolgcursus ligt de nadruk op het activeren van de zwemvaardigheden.
Benieuwd? Voor meer info klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Meer inspiratie
Opmaat Pianoles Haarlem
Speel de muziek die bij je past! Bij Opmaat kun je terecht voor les in verschillende stijlen
Shorttrack Haarlem
Een spectaculaire sport op het ijs! Doe vrijblijvend mee!
Twin Sport Wintersport Outlet Cruquius
Klaar voor de piste! Scoor je wintersport outfits bij de Wintersport Outlet in Cruquius!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke activiteiten voor kinderen én uitjes voor het hele gezin, voor een onvergetelijke herfstvakantieweek
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Shop met korting bij de Twin Sport Wintersport Outlet!
Fijn voor die kids die weer uit alle wintersportkleren gegroeid zijn. Kom shoppen bij de MegaStore van Twin Sport in Cruquius!